Eng

Startupy LEVEL2

Doxychain
Gabriel Dymowski

DoxyChain jest pierwszym w Europie, kompleksowym rozwiązaniem DMS (do zarządzania dokumentami) opartym na blockchain. Dzięki zastosowanej technologii i decentralizacji, oferuje niespotykany dotychczas poziom bezpieczeństwa, transparentności i wiarygodności operacji wykonywanych na dokumentach. Rozwiązanie jest w pełni zgodne z RODO i posiada prawnie wiążące podpisy zgodne z eIDAS oraz uwierzytelnianie użytkowników zapobiegające oszustwom.

SunRoof
Lech Kaniuk

SunRoof pierwszy na rynku dostawca zintegrowanych dachów, spełniających jednocześnie rolę tradycyjnego dachu jak i wydajnych i ekologicznych paneli solarnych. Hybrydowe rozwiązanie zdecydowanie redukuje całościowe koszty instalacji, podnosi bezpieczeństwo użytkowania i oferuje ponadstandardową estetykę. SunRoof dynamicznie rozwija się na rynkach kilku kontynentów, w planach ma stworzenie dla użytkowników kompletnego ekosystemu energetycznego.

DBR77
Piotr Winiewski

DBR77.com jest pierwszą w Europie Platformą Robotów, łączącą w jednym miejscu społeczność producentów robotów, integratorów linii produkcyjnych, inwestorów (właścicieli linii produkcyjnych) i doradców. Marketplace oferuje funkcjonalną aplikację 3D, w modelu SaaS, umożliwiającą wstępną koncepcję robotyzacji procesu produkcyjnego. Dzięki dobrze zaprojektowanym procesom pracy na platformie użytkownicy korzystają z efektu sieciowego otrzymując unikalne na rynku wartości.

RevDeBug
Łukasz Kędziora

RevDeBug opracował przełomowy produkt na rynku programistycznym. To opatentowana technologia nagrywania procesu wykonywania kodu. Jest jedynym takim rozwiązaniem na świecie. Narzędzie umożliwia „cofanie się w czasie” do momentu wystąpienia błędu i jego naprawę. Obecnie programiści tracą 25-30 procent czasu na korygowanie wadliwego kodu, dzięki rozwiązaniu RevDeBug, niemal w całości ten czas, można przeznaczyć na kreacje i tworzenie nowego kodu.

CTHINGS.CO
Arnold Wierzejski

CTHINGS.CO digitalizuje i integruje procesy produkcyjne, logistyczne, analityczne i biznesowe. Jest producentem urządzeń 5G, oprogramowania wbudowanego i aplikacji chmurowych. Zapewnia klientom zintegrowane, bezpieczne i kompatybilne na każdym poziomie systemy transmisji danych, które optymalizują pracę, zwiększają bezpieczeństwo i umożliwiają pełną kontrolę nad procesami. Firma współpracuje z globalnymi operatorami sieci komórkowych i dostawcami infrastruktury 5G. Oferuje bezkonkurencyjne rozwiązania end-to-end, które znajdują zastosowanie w obszarze produkcji, logistyki i magazynowania, a także inteligentnego zarządzania miastami.

Salesbook
Jacek Maciak

Salesbook to platforma akceleracji sprzedaży oferowana w modelu SaaS, która wspomaga i automatyzuje pracę przedstawicieli handlowych, zwiększając ich efektywność o ponad 50%. Oprócz elementów strukturyzujących proces sprzedaży poprzez prezentację firmy, analizę potrzeb, kalkulator oferty i możliwość podpisania umowy (również online), zawiera funkcjonalność CRM oraz rozbudowane raportowanie pozwalające na analizę pracy handlowców w czasie rzeczywistym. Salesbook może działać jako autonomiczny system lub w modelu integracji z każdym oprogramowaniem typu CRM/ERP. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się zarówno w tradycyjnym modelu spotkań z klientami, jak i w modelu sprzedaży online. Obecnie aplikacja oferuje dedykowane rozwiązania dla fotowoltaiki, energetyki, branży ubezpieczeniowej, telekomunikacji i motoryzacji.

HiPets
Dorota Rymaszewska

"All-in-one marketplace for pets" Hipets to pet marketplace, który pozwala opiekunom zwierząt znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu. Wspiera także weterynarzy, groomerów, zwierzęcych behawiorystów oraz inne firmy z branży zoologicznej pozyskać więcej klientów i efektywnie wykorzystywać swoje zasoby.

Talent Alpha
Agnieszka Porębska

Talent Alpha to kompletna platforma Talent Intelligence & Marketplace pozwalająca na skuteczne cyfrowe zarządzanie talentami w organizacji. Jej technologia zmienia sposób, w jaki firmy na całym świecie analizują, zarządzają i pozyskują talenty technologiczne. Rozwiązanie Talent Alpha Talent Intelligence rejestruje, analizuje i mapuje ponad 3500 umiejętności cyfrowych, wraz z umiejętnościami społecznymi, zdolnościami poznawczymi i cechami osobowości, w celu stworzenia cyfrowej reprezentacji technicznych i miękkich umiejętności dostępnych dla organizacji – Talent Genome™. Zapewnia on bezprecedensowy wgląd w możliwości w organizacji, umożliwia optymalizacje i podejmowanie decyzji dotyczących specjalistów technologicznych w oparciu o dane.

PlanBeEco
Agnieszka Maciejowska

Plan Be Eco to narzędzie dla firm, które wspiera proces osiągnięcia neutralności klimatycznej oraz raportowania śladu węglowego w sposób niskokosztowy, nie wymagający specjalistycznej wiedzy, efektywny czasowo i automatyczny. Plan Be Eco oblicza emisję gazów cieplarnianych w całym łańcuchu dostaw zgodnie z GHG Protocol.

WIMBA
Franciszek i Grzegorz Kosch

WIMBA to działający w sektorze VetTech startup. Tworzy innowacyjne protezy i ortezy dla psów (czyli tzw. indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne) w technologii druku 3D, wykorzystując zaawansowane metody akwizycji danych i algorytmy automatyzujące.

BioCam
Maciej Wysocki

BioCam jest startupem medtech, który zajmuje się rozwojem kapsułki endoskopowej do badań całego układu pokarmowego w warunkach zdalnych, domowych oraz systemu analizy obrazowej do automatycznej detekcji zmian patologicznych i wspierania lekarza w procesie diagnostycznym. Produktem jest cała platforma sprzętowa: kapsułka, aplikacja mobilna oraz platforma telemedyczna wspierana algorytmami AI dla lekarzy i placówek medycznych. BioCam obniża koszty badań przewodu pokarmowego oraz zwiększa komfort życia pacjenta.

Move.ai
Tino Millar

Opatentowane oprogramowanie Move AI wyodrębnia naturalny ruch człowieka z materiału wideo za pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji, wizji komputerowej, biomechaniki i fizyki, automatycznie dostosowując dane do modelu postaci. Materiał można przechwytywać w dowolnym środowisku, używając standardowych kamer i smartfonów, bez potrzeby kostiumów, znaczników ani dodatkowego sprzętu.

Sea Machines
Michael Johnson

Sea Machines to lider w dziedzinie pionierskich autonomicznych systemów dowodzenia i kontroli dla przemysłu morskiego. Założona w 2015 roku w Bostonie firma tworzy autonomiczne oprogramowanie i systemy dla statków, które zwiększają bezpieczeństwo, wydajność i osiągi statków, łodzi roboczych i innych statków komercyjnych.

autoMEE
Dominik Laskowski

AutoMEE to firma oferująca usługi w zakresie zaawansowanej automatyzacji i sztucznej inteligencji, dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań SaaS, które umożliwiają efektywne zarządzanie obsługą klienta, procesami biznesowymi i danymi. Dzięki naszym usługom, MŚP mogą czerpać korzyści z technologii, które dotąd były dostępne głównie dla dużych korporacji, zyskując przewagę konkurencyjną oraz zapewniając bezpieczeństwo danych zgodnie z aktualnymi regulacjami.

Jesteśmy

DLA WAS

Dla mediów

media@level2.vc

Level2 Ventures B.V.

De Boelelaan 7

1083HJ Amsterdam