Eng

Inwestycje

Doxychain
Gabriel Dymowski

DoxyChain jest pierwszym w Europie, kompleksowym rozwiązaniem DMS (do zarządzania dokumentami) opartym na blockchain. Dzięki zastosowanej technologii i decentralizacji, oferuje niespotykany dotychczas poziom bezpieczeństwa, transparentności i wiarygodności operacji wykonywanych na dokumentach. Rozwiązanie jest w pełni zgodne z RODO i posiada prawnie wiążące podpisy zgodne z eIDAS oraz uwierzytelnianie użytkowników zapobiegające oszustwom.

Indoorway
Adam Komarnicki

Indoorway opracował innowacyjne rozwiązanie typu RTLS (Real-time Location System) oparte na technologii Ultra WideBand (UWB), umożliwiające firmom produkcyjnym i logistycznym skokową poprawę produktywności. Jest to możliwe dzięki precyzyjnym (do 30 cm) pomiarom lokalizacji oraz rozbudowanej analityce ruchu obiektów poruszających się wewnątrz hal produkcyjnych i magazynowych. Lokalizowane w sposób ciągły mogą być: roboty autonomiczne AGV, wózki widłowe, komponenty, półprodukty, wyroby gotowe a także pracownicy. Oparte o AI algorytmy rekomendacyjne, pozwalają w prosty sposób identyfikować obszary możliwe do optymalizacji.

SunRoof
Lech Kaniuk

SunRoof pierwszy na rynku dostawca zintegrowanych dachów, spełniających jednocześnie rolę tradycyjnego dachu jak i wydajnych i ekologicznych paneli solarnych. Hybrydowe rozwiązanie zdecydowanie redukuje całościowe koszty instalacji, podnosi bezpieczeństwo użytkowania i oferuje ponadstandardową estetykę. SunRoof dynamicznie rozwija się na rynkach kilku kontynentów, w planach ma stworzenie dla użytkowników kompletnego ekosystemu energetycznego.

DBR77
Piotr Winiewski

DBR77.com jest pierwszą w Europie Platformą Robotów, łączącą w jednym miejscu społeczność producentów robotów, integratorów linii produkcyjnych, inwestorów (właścicieli linii produkcyjnych) i doradców. Marketplace oferuje funkcjonalną aplikację 3D, w modelu SaaS, umożliwiającą wstępną koncepcję robotyzacji procesu produkcyjnego. Dzięki dobrze zaprojektowanym procesom pracy na platformie użytkownicy korzystają z efektu sieciowego otrzymując unikalne na rynku wartości.

Talent Alpha
Przemyslaw Berendt

Talent Alpha to kompletna platforma Talent Intelligence & Marketplace pozwalająca na skuteczne zarządzanie talentami IT w organizacji. Technologia ta zmienia sposób, w jaki firmy na całym świecie analizują i pozyskują ekspertów technologicznych. Rozwiązanie Talent Intelligence rejestruje, analizuje i mapuje ponad 3500 kompetencji twardych, wraz z umiejętnościami społecznymi, zdolnościami poznawczymi i cechami osobowości, w celu stworzenia cyfrowej reprezentacji technicznych i miękkich kompetencji dostępnych w organizacji. Dzieję się tak za sprawą unikalnej technologii - Talent Genome™.

Inwestycje zrealizowane przez Adama Rudowskiego, General Partnera Level2 Ventures.

Jesteśmy

DLA WAS

Level2 Ventures B.V.

De Boelelaan 7

1083HJ Amsterdam