Eng

Kim jesteśmy?

Wiemy jak wiele determinacji

ciężkiej pracy Foundera i jego zespołu oraz ilu prób i błędów wymaga odniesienie sukcesu. Wiemy też, jak ważny jest kapitał dla rozwoju startupu. Uważamy go jednak tylko za pierwszy poziom wsparcia, którego potrzebują Founderzy. Doświadczenie menedżerskie, pomoc w rekrutacji talentów, marketing, szkolenia i sprawdzona operacyjność to tylko część tego, co jako Fundusz VC możemy zaoferować młodym spółkom na wczesnym etapie rozwoju. Bo my działamy na innym poziomie

Jesteśmy Level 2

Zespół zarządzający

Magdalena Pawłowska Partner

Doświadczona menedżer, strateg marketingu i rozwoju nowych rynków


Absolwentka Ekonomii oraz Psychologii Biznesu od ponad 15 lat związana z marketingiem w branżach ICT, automatyzacji i przemysłu. Doświadczenie zdobywała zarówno w spółkach MŚP jak i międzynarodowych korporacjach. W przeszłości związana m.in. z Grupą 3S, Grupą Blumenbecker oraz Grupą FAMUR, gdzie przez ostatnie 4 lata zarządzała całością działań komunikacyjnych na 40 rynkach międzynarodowych przeprowadzając również szereg projektów z zakresu strategii rozwoju, Business Development i Public Affairs. Wprowadziła na rynek usług B2B cztery marki oraz szereg nowych produktów, m.in. aplikacje oparte o analitykę zachowań klientów dla brandów modowych oraz systemy analityczne wspomagające podejmowanie decyzji oparte o Predictive Maintenance. Zarządzała portfolio produktowym oraz procesami Product Developmentu w spółkach IT, równolegle prowadząc projekty wdrożeniowe u klientów w formule Proof of Concept. W ostatnim roku uczestniczyła w procesie akwizycyjnym Projekt Solartechnik do Grupy FAMUR, gdzie odpowiadała za strategię marketingową i wprowadzenie spółki na rynek usług dla biznesu. Po 15-tu latach w różnych organizacjach zdecydowała się wykorzystać swoje doświadczenie, by wspierać młode spółki w ich rozwoju oraz wspólnie z Adamem i Piotrem współtworzyć Level2 Ventures Prywatnie Magdę spotkacie latem na Zatoce Puckiej, gdzie aktywnie uprawia kitesurfing, a zimą na ulubionych stokach w Szwajcarii jeżdżącą na nartach. Zawodowo ekspert od komunikacji, który lubi pracować z ludźmi i zawsze uważnie ich słucha.

Adam Rudowski General Partner

Założyciel i Partner Zarządzający Level2 Ventures


Założyciel i wieloletni CEO Veracomp SA, rozwinął spółkę do pozycji największego w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutora VAD, oferującego ponad 60 rozwiązań teleinformatycznych na kilkunastu rynkach wertykalnych. Veracomp zdobył autoryzację prawie 200 globalnych producentów ICT, a jego unikalnością jest szeroka oferta doradztwa biznesowego i technicznego, pokazująca jak systemy teleinformatyczne mogą wspierać cele strategiczne i operacyjne większości modeli organizacyjnych obecnych na rynkach światowych. Po serii przejęć i greenfieldów, w 2020r. Adam zrobił udany exit do globalnego gracza o tym samym profilu – Exclusive Networks. Równolegle do zaangażowania w Veracomp inwestował w firmy ICT w innych segmentach rynku. Kompetencje związane z tworzeniem i skalowaniem firm od ponad 20 lat buduje w oparciu o doświadczenie, jak i pozyskiwaną wiedzę teoretyczną z obszarów: zarządzania strategicznego, operacyjnego, marketingu, kształtowania systemów, teorii gier, psychologii i socjologii. Prywatnie jest pasjonatem podróży, przemierzania świata m.in. samochodami ekspedycyjnymi. Wraz z żoną, samodzielnie, objechali 4x4 m.in. Syberię, Mongolię, Tybet i większość krajów Afryki. Jednym z jego hobby jest także pilotaż samolotów, zarówno trasowych jak i przeznaczonych do operacji w dowolnym terenie. Rodzinnie jest ojcem córki i dwóch synów, od urodzenia mieszka w Krakowie, gdzie często spotkacie go na krakowskim Kazimierzu.

Piotr Pawłowski Partner Zarządzający

Partner Zarządzający Level2 Ventures. Doświadczony menedżer, psycholog biznesu, trener i coach


Wykształcenie techniczne i zainteresowanie rynkiem nowoczesnych technologii pozwoliły mu w latach 90’tych ubiegłego wieku współtworzyć polski rynek ICT. Był m.in. jednym z pierwszych pracowników AB SA. (obecnie największy polski dystrybutor IT), dla którego tworzył oddziały i zarządzał sprzedażą regionalną. W Comarch CDN współtworzył pierwsze polskie systemy SaaS i odpowiadał za sprzedaż i marketing do sektora MSP. W Energis Polska / GTS Poland zarządzał sprzedażą krajową. Kilkuletnia przerwa od pracy w korporacjach zaowocowała stworzeniem firmy szkoleniowej NewSkills oraz start-up’u Shortevent.pl. Powrócił do biznesu jako członek zarządu i dyrektor sprzedaży w Grupie 3S (3S SA., 3S Data Center SA., 3S BOX SA.), którą przeprowadził od pozycji niedużego regionalnego operatora telco i data center do ogólnopolskiego lidera w sprzedaży rozwiązań ICT. Odpowiadał m.in. za politykę akwizycyjną Grupy, która zaowocowała przejęciem krakowskiego Fibertechu i części datacentrowej integratora IT Works. Uczestniczył w procesie sprzedaży udziałów G3S do funduszu Enterprise Investors, z którym przez 4 lata współpracował nad rozwojem organizacji. Już jako CEO przeprowadził z sukcesem proces sprzedaży Grupy 3S, której nowym właścicielem został operator mobilny PLAY. Po przeprowadzeniu procesu integracji spółek w ramach Grupy Play i 10-ciu latach pracy w Grupie 3S, zdecydował się wejść na Level2 i współtworzyć z Adamem innowacyjny fundusz Venture Capital.
Prywatnie Piotr jest pasjonatem sportu, amatorsko uprawia tenis stołowy, windsurfing i snowboard. Interesuje się też szeroko rozumianym rynkiem audio hi-fi, można chyba nawet powiedzieć, że jest audiofilem. Zawodowo jest ekspertem od organizacji, motywowania i sprzedaży, bo wg niego nawet najwspanialszy produkt czy usługa, których nie potrafimy sprzedać, pozostają tylko niezrealizowanym marzeniem…

Rada Dyrektorów

Cezary Seliga

Cezary Seliga
Dennis Sickman

Dennis Sickman

Obszary inwestycyjne

W Level2 Ventures szukamy innowacyjnych i ciekawych projektów, dowodzonych przez Founderów pełnych pasji i zaangażowania, którzy wierzą, że ich rozwiązania zmienią świat na lepsze.

Inwestujemy w startupy na etapie pre-seed, seed i rundy A działające w obszarach:

AI based solutions

Industry 4.0

B2B Saas / Marketplace

WEB 3.0 & Blockchain

Sustainability

Pet Tech / Med Tech

Obszary działalności Level2 Ventures

Inwestycje w start-upy

 • Pre-seed
 • Seed
 • Runda A

Tworzenie środowiska wspierającego w zakresie

 • Strategii/Zarządzania
 • Finansów
 • Marketingu
 • HR
 • Operacyjności / IT (IM)

Rozwój kompetencji Founderów

 • Strategicznych
 • Operacyjnych
 • Menedżerskich

Strukturyzacja procesu VC

 • Wsparcie w kolejnych rundach finansowania

Jesteśmy

DLA WAS

Dla mediów

media@level2.vc

Level2 Ventures B.V.

De Boelelaan 7

1083HJ Amsterdam