Eng

SunRoof laureatem Startupów Pozytywnego Wpływu 2021

SunRoof, innowacyjny startup tworzący najefektywniejsze dachy solarne 2w1 oraz platformę do zarządzania energią, został wyróżniony w raporcie Kozminski Business Hub „Startupy Pozytywnego Wpływu. Radykalna innowacja społeczna”. Działania firmy doceniono w kategorii „Pozytywne technologie”.

Raport Startupy Pozytywnego Wpływu to zestawienie startupów, wyróżniających się usystematyzowanym podejściem do zrównoważonego rozwoju, przyjazną dla klimatu ofertą produktową i odpowiednią polityką w różnych obszarach zarządzania, takich jak różnorodność, czy odpowiedzialność w łańcuchu dostaw. SunRoof został doceniony za przełomową technologię najbardziej wydajnego i ekologicznego dachu solarnego oraz odważne wprowadzanie wizji świata zrównoważonej energii do kolejnych krajów.

Jak podkreślili autorzy raportu, SunRoof to już bardzo zaawansowany w rozwoju startup, który przenosi szwedzki pomysł na najefektywniejszy dach solarny o najmniejszym śladzie węglowym CO2 do Polski i na cały świat, co jest wyrazem troski o środowisko naturalne i odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń. Celem startupu jest zastąpienie wszystkich dachów dachami solarnymi, które będą produkowały tyle prądu, aby w całości pokryć rosnące zapotrzebowanie mieszkańców naszego globu na energię i zapewnić ekologiczną przyszłość.

Jesteśmy

DLA WAS

Dla mediów

media@level2.vc

Level2 Ventures B.V.

De Boelelaan 7

1083HJ Amsterdam